Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Kainos

Matinės lubos - nuo 10 € / m² Blizgios lubos - nuo 10 € / m² Satininės lubos - nuo 10 € / m²

Įtempiamų lubų kaina su montavimu apskaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į kambario geometriją, tvirtinimo profilio montavimo būdą ir darbo intensyvumą, pasirinktą lubų gamybai skirtą medžiagą, montavimo konfigūraciją ir sudėtingumą, šviestuvų kiekį.

Finansinė lubų pirkimo ir montavimo dalis,  yra toks pat svarbus veiksnys, kaip ir medžiagos, iš kurios gaminamos įtempiamų lubų kokybė. 1 m2 kaina įrengiant įmonėje „Ferentina“ yra apskaičiuojama individualiai ir priklauso nuo kelių aspektų:

• pasirinkta medžiaga - plėvelės ir audinio įtempiamų lubų kaina su montavimui skiriasi, priklausomai nuo montavimo technologijos ir pasirinktos drobės.

• lygių skaičius - greitai ir nebrangiai montuosime vieno, dviejų ir kelių lygių konstrukcijas iš vienos ar kelių rūšių medžiagų;

• šviestuvų kiekis ir skaičius - montavimo ant tokių konstrukcijų kaina padidėja pridedant kiekvieną naują apšvietimo įtaisą;

• konstrukcijų formatas - atliekame lubų montavimą ne tik butuose ir namuose, bet ir biurų, prekybos, administracinėse, pramogų patalpose, restoranuose ir salonuose. Todėl visų įtempiamų lubų kaina gali būti labai skirtinga.

Nepaisant, kokio tipo lubas pasirinksite,  kiekvienas klientas gali gauti priimtinas kainas visais darbo etapais. Taip pat suteikiame jums 2 metų garantiją darbui ir 25 metus lubų medžiagoms, kurios nepraras savo grožio ir funkcionalumo.

lt_LT
ru_RU lt_LT